KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9693689
nr 969 3689
Otto Hesselbom
(1848-1913), Sverige
Etsning, Otto Hesselbom (1848-1913), signerad. 1913, motivet: 15x13
Otto Hesselbom, svensk målare född 1848, död 1913.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 29 juni 2015
kl 19:03:27
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)